تلفن :      33529050- 026                 33500468  - 026                          «  روزانه  »                              «  بزرگسالان  »   
اطلاعيه ها
لينك هاي مفيد
پيام

تاريخ انتشار : 6/شهريور/90 - 11:30
مهلت ثبت نام حج عمره سال90
مهلت ثبت نام حج عمره سال90

آغاز زمان نام نویسی حج عمره ؛ به زودی

ثبت‌ نام حج عمره و زمان سپرده ‌گذاری تا دوشنبه هفته آینده اعلام می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از واحد مرکزی خبر، رئیس سازمان حج و زیارت در اردبیل گفت: مبلغ آن برای افراد بزرگسال800 هزار تومان و برای کودکان زیر 12 سال نیز 600 هزار تومان تعیین شده است.
لیالی زمان اعزام زائران ثبت‌ نام شده را سال 93 اعلام کرد.
وی از افزایش پرواز عتبات عالیات خبر داد و گـفت: به زودی تعداد پروازهای هوایی ما به عتبات عالیات در هفته به 80 پرواز افزایش می‌یابد.
رئیس سازمان حج و زیارت افزود: ما به تدریج از پنج پرواز، اعزام زائران را به عتبات عالیات در عراق به صورت هوایی آغاز کردیم به طوری که در حال حاضر 24 پرواز هفتگی را شاهد هستیم.
وی درباره اعزام هوایی از استان اردبیل گفت: با رایزنی‌ های مسئولان استانی و اعـلام آمادگی استاندار اردبیل به زودی اعزام هوایی از اردبیل به نجف آغاز می‌شود.
معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره علل بسته شدن مرز خسروی و تردد از مسیر مرز مهران گفت: هیچ مشکلی در تردد زائران عتبات از مرز خسروی نداریم درحالی که بنا به مصلحت عراق و شرایط داخلی این کشور تاکنون خبری از بازگشایی مرز خسروی به دست ما نرسیده و اگر این کار شود اعزام زائران به تناسب از مرز خسروی و مهران صورت می گیرد.

منبع خبر : حج واوقاف
صفحه اصلي | ارتباط با ما